Polish Genealogy

since 1995

Warszawa



 



Tree:
OpenStreetMap

Place : Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Drzewo rodziny Kielaków, nie sklasyfikowani
OpenStreetMap

Place : Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Stalewski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Słowik Monika
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Różański_Maciej
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szatkowscy&Wiśniewscy&Kucharscy
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Stradowski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Stachowiak-Żurawski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Stęplowska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kuczyńska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szotowska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Mikołajczyk_Eliza
OpenStreetMap

Place : Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kurzyńska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Wolska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kobrzycki
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Sudlitz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Talipska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Grodzka Anna
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Pacholak
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Woźniak Marek
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Piotrowski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Sarmata
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Mizerny
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Biliński
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Syski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Wasylkiewicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Płoński
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kaleńscy2
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Gronek
OpenStreetMap

Place : Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szczęsna
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Skiba Ladyko Kuczynski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Jaskuła
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Modzelewska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Miądowicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Wlaźnik Marta
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Pląder
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Lewiński
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Urbaniak
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: rowińska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Latanowicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Widłaszewski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Zubelewicz - Dembowska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Grzelakowski
OpenStreetMap

Residence : Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Bisaga
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Wiechowicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Plucińska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szymczakowski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szczepański
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Lerczyńska - Sywanicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Markiewicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szczepański Tadeusz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Miller Sylwin
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Mermer
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kużelewska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Pukaluk
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szczucki
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Żukowski Grzegorz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Siwiński
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Jacek Barbara
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Raj
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Budziszewska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szumisławski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Milik
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Krasieńko
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szynkielewska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Żubrowicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Włodarczyk Piotr
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Więch
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.012228700000037


Tree: Kózka
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szczepańska-Baranowska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Wójtowicz Maciej
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Burchard
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Marchewka Robeet
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Stasiw
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Antonowicz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Bogdan Anna
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kukwa
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Zieja Adam
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Ford
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Prałat Paweł Piotr
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Maroń
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Barańska Małgorzata
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Krzemińska Joanna
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Orzełek
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Bryl Adam
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Olszańska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Zieniewicz Marcin
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Banachowicz-Wojda
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kłoda
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Stepnowska
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Lefler
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Sobczak Jolanta
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kowalski Julian
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Perchaluk
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Polak Łukasz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Malinowski Grzegorz
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Waluszko
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Dunajewski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Szymański Jacek
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Wittmeyer
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Maul, Łączyński
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Czapliński
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Juszczak Aleksandra
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Getka
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Buzalski
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Nowogrodzka
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Tree: Kuszel
OpenStreetMap

Latitude: 52.2296756, Longitude: 21.0122287


Birth

Results 1 to 100 of 1460

1 2 3 4 5 ... 15» Next»

   Last Name, Given Name(s)    Birth    Person ID   Tree 
1 Mancarz  Warszawa I3 Viljakainen 
2 Anna Mariia   I4 Viljakainen 
3 Małgorzata   I206 Najlepsza 
4 Wacław  Warszawa I1015 Pyter 
5 Bednarska, Małgorzata   I37 Burda 
6 Bednarski, Roman  Warszawa I36 Burda 
7 Białoszewski, Andrzej  Warszawa I510237 Nalborczyk-Wieliczko 
8 BORUCKA, Stanisława WRZESIŃSKA  Warszawa I156 Mikołajczyk_Eliza 
9 Domańska, Aleksandra   I49 Burda 
10 Domańska, Halina   I50 Burda 
11 Domańska, Kazimiera Janiszewska  Warszawa  I27 Krzemińska Joanna 
12 Domański, Grzegorz   I51 Burda 
13 Domszal, Bianka   I109 Skiba Ladyko Kuczynski 
14 Domszal, Piotr   I110 Skiba Ladyko Kuczynski 
15 Frenkiel, Zdzisław  Warszawa I960 Wieszyński 
16 Garbarski, Zbigniew   I29 Więch 
17 Grzelakowska - Sztabert, Barbara Grzelakowska   I150 Grzelakowski 
18 Grzelakowski, Jerzy   I141 Grzelakowski 
19 Grzelakowski, Mirosława Malinowska  Warszawa I139 Grzelakowski 
20 Januszewski, Michał  Warszawa I208 Lerczyńska - Sywanicz 
21 Juczas, Marek  Warszawa I14 Wittmeyer 
22 Kaźmierczak, Eleonora Marzec  Yes, date unknownWarszawa I105 Kózka 
23 Kobza, Bartosz   9 Marchewka Robeet 
24 Kobza, Natalia Kobza   10 Marchewka Robeet 
25 Kobza, Weronika Kobza   11 Marchewka Robeet 
26 Konopka, Barbara Winiarska   I11 Woodruff 
27 Kowalczyk, Daria, Anna Stefaniak  Warszawa I0049 Juszczyszyn 
28 Kowalski, Zbigniew Wacław  Warszawa I500184 Księski 
29 Kołaczkiewicz, NN  Yes, date unknownWarszawa I42 Szczepańska-Baranowska 
30 Kołaczkiewicz, NN  Yes, date unknownWarszawa I43 Szczepańska-Baranowska 
31 Kuczynska, Monika  Warszawa I206 Skiba Ladyko Kuczynski 
32 Kuczynski, Jaroslaw   I160 Skiba Ladyko Kuczynski 
33 Lilpop, x  Warszawa I52 Kuczyńska 
34 Lilpop, xx   I53 Kuczyńska 
35 Mickiewicz, Stanisław  10.07Warszawa I240 Szadkowski 
36 Milecka, Dalia  Warszawa I137 Grzelakowski 
37 Milecka, Hanna Grzelakowska  Warszawa I136 Grzelakowski 
38 Milecki, Marcin   I138 Grzelakowski 
39 Modelski, Kazimierz  Warszawa I1019 Pyter 
40 Neersen (pierwsze e z umlautem), Wojciech   I203 Najlepsza 
41 Niemczyk, Irena  Warszawa I109 Niedziółka 
42 Niemczyk, Jerzy  Warszawa I108 Niedziółka 
43 Pawłowski, Krzysztof  Warszawa I500067 Pawłowski 
44 Pęksa, Ewa   I44 Burda 
45 Pęksa, Teresa   I43 Burda 
46 Popielarski, Czesław  Warszawa I1016 Pyter 
47 Prałat, Danuta Helena Biernacka   I2 Prałat Paweł Piotr 
48 Puterman, Elzbieta  Warszawa I680 Mizerny 
49 Puterman, Krzysztof  Warszawa I678 Mizerny 
50 Puterman, Ryszard  Warszawa I672 Mizerny 
51 Puterman, S  Warszawa I679 Mizerny 
52 Puterman, Zygmunt  Warszawa I673 Mizerny 
53 Radecki, Przemysław  Warszawa I500068 Głowacka Agnieszka 
54 Rudzka, Antonina  Warszawa I866 Wieszyński 
55 Ryszkowski, Stanisław  15 Nov1908Warszawa I12 Mossakowski 
56 Sawczuk -Tyszkiewicz, Magdalena Izabela   I31 Tyszkiewicz 
57 Sawczuk z domu Czerwińska, Danuta  Warszawa I41 Tyszkiewicz 
58 Sawicka, Maria  Warszawa I210 Skiba Ladyko Kuczynski 
59 Sawicki, Jan Michal  Warszawa I211 Skiba Ladyko Kuczynski 
60 Sieradzan, Maryanna  Warszawa I39 Sieradzan 
61 Skopczyńska, Monika Cichosz   93169536 Szotowska 
62 Sobolewski, Grzegorz  Warszawa 15 Marchewka Robeet 
63 Sobolewski, Władysław  Warszawa 14 Marchewka Robeet 
64 Sosnowska, Aleksandra   87543429 Szotowska 
65 Stolarski, Szczepan  Yes, date unknownWarszawa I15 Kurzyńska 
66 Szota, Grażyna Sobolewska   16 Marchewka Robeet 
67 Szota, Jacek   18 Marchewka Robeet 
68 Szota, Seweryn  Warszawa 19 Marchewka Robeet 
69 Sztabert, Bigniew Tadeusz  Warszawa I151 Grzelakowski 
70 Słońska, Alicja  Warszawa I23 Burda 
71 Słońska, Jadwiga   I24 Burda 
72 Słoński, Tadeusz   I25 Burda 
73 Słoński, Zygmunt   I35 Burda 
74 Tetela, Wiesław  Warszawa I500081 Grabowski 
75 Tyszkiewicz, Krzysztof   I30 Tyszkiewicz 
76 Wajda, Wawrzyniec  Warszawa I594 Mager 
77 Waluszko, Roman 015588  Warszawa 31 Waluszko 
78 Warda, Bogusław Szymon  Warszawa I504884 Nalborczyk-Wieliczko 
79 Wielgolaski, Miron   I101 Miądowicz 
80 Winiarski-Wykusz, Stanisław  Warszawa I85 Trzpis 
81 Wittmeyer, Antonina Jankowska  Warszawa I8 Wittmeyer 
82 Wittmeyer, Małgorzata   I10 Wittmeyer 
83 Wittmeyer, Tadeusz  Warszawa I7 Wittmeyer 
84 Wittmeyer, Zbigniew 046214   7 Wittmeyer 
85 Wojewódka, Michał  Warszawa I500269 Pietrek 
86 Wojewódka, Paweł  Warszawa I500267 Pietrek 
87 xx, xx  Warszawa I51 Kuczyńska 
88 Żebrowska, Antonina  Warszawa I62 Pacholak 
89 Żebrowska, Jadwiga  Warszawa I63 Pacholak 
90 Żebrowski, Adam   I54 Pacholak 
91 Żebrowski, Bogdan Mieczysław   I53 Pacholak 
92 Żebrowski, Jan Paweł   I59 Pacholak 
93 Ziętkiewicz, Janusz   I17 Burda 
94 Ziętkiewicz, Jerzy   I16 Burda 
95 Sieradzan, Wiktoria Słowik  02.12.1917.Warszawa I8 Sieradzan 
96 Sieradzan, Zbigniew  11.01.1941.Warszawa I62 Sieradzan 
97 Czacka z Czacza h., Antonina Anna  ok. 1760Warszawa I4793 Buzalski 
98 Czacka z Czacza h., Antonina Anna  ok. 1760Warszawa I9878 Buzalski 
99 Sieradzan, Józef  1764Warszawa I30 Sieradzan 
100 Hakebail, Bogumił Jan  Abt 1768Warszawa I20 Mossakowski 

1 2 3 4 5 ... 15» Next»



Christened

Results 1 to 49 of 49

   Last Name, Given Name(s)    Christened    Person ID   Tree 
1 Budna, Małgorzata Iwona Matysiak   I3 Matysiak 
2 Budny, Tomasz   I6 Matysiak 
3 Budziszewski, Janusz  Warszawa I103 Budziszewska 
4 Cyran, Walentyna  Warszawa I12 Stęplowska 
5 Dębek, Aldona Zieja   I16 Zieja Adam 
6 Kaleński, Bohdan  Warszawa  I5 Kaleńscy2 
7 Kobza, Weronika Kobza   11 Marchewka Robeet 
8 Kowalczyk, Daria, Anna Stefaniak  Warszawa I0049 Juszczyszyn 
9 Matysiak, Weronika Dagmara Matysiak   I12 Matysiak 
10 Pacholak, Ewa Magdalena Żebrowska  Warszawa I4 Pacholak 
11 Pędziak, Dorota Ewa Matysiak   I4 Matysiak 
12 Pędziak, Emilia Daniela Pędziak   I13 Matysiak 
13 Pędziak, Maksymilian Dawid   I14 Matysiak 
14 Pędziak, Patryk Dominik   I11 Matysiak 
15 Sieradzan, Franciszek  Warszawa I33 Sieradzan 
16 Sieradzan, Marcin  Warszawa I34 Sieradzan 
17 Sieradzan, Maryanna  Warszawa I39 Sieradzan 
18 Sieradzan, Piotr  Warszawa I25 Sieradzan 
19 Sieradzan, Scholastyka  Warszawa I40 Sieradzan 
20 Stolarska, Beata Stolarska   I2 Kurzyńska 
21 Stolarski, Andrzej Szczepan   I4 Kurzyńska 
22 Szota, Grażyna Sobolewska   16 Marchewka Robeet 
23 Szota, Seweryn  Warszawa 19 Marchewka Robeet 
24 Wojtkiewicz, Adam   I12 Mager 
25 Wojtkiewicz, Tomasz   I13 Mager 
26 Zieja, Adam,Witold   I15 Zieja Adam 
27 Brzozowski, Antoni Piotr  1863Warszawa I405 Stęplowska 
28 Brzozowski, Stanis  1863Warszawa I408 Stęplowska 
29 Cyran (Cyron, Cyro, J  6 Mar 1864Warszawa I134 Stęplowska 
30 Cyran, Pawe  15 Mar 1866Warszawa I414 Stęplowska 
31 Cyran, Ignacy  2 Feb 1868Warszawa I413 Stęplowska 
32 Cyran (Cyron, Cyro, Paulina, Karolina  20 Jul 1879Warszawa I419 Stęplowska 
33 Cyran, Wac  28 Oct 1888Warszawa I192 Stęplowska 
34 Cyran, Stanis  25 Nov 1890Warszawa I195 Stęplowska 
35 Cyran, Maria  23 Nov 1893Warszawa I193 Stęplowska 
36 Jaskuła, Stanisława Vel Walędziak  1900Warszawa I77 Jaskuła 
37 Brzozowski, Marian, Franciszek  2 Sep 1900Warszawa I13 Stęplowska 
38 Budziszewski, Mieczysław  6 Apr 1929Warszawa I127 Budziszewska 
39 Zaremba, Teresa   I500002 Wróblewska Elżbieta 
40 Paw, Gra   I1 Stęplowska 
41 W, Hanna, Urszula   I43 Stęplowska 
42 Maziarz, Martin Aleksander   I14 Maziarz 
43 Kurzyńska, Karolina Rozalia   I1 Kurzyńska 
44 Obstawski, Szymon Jan  14 Oct 2007Warszawa 3 Wlaźnik Marta 
45 M. (M.), Marta   I64 Stalewski 
46 Iwański, Stanisław Jan Iwański   1 Iwańska Magdalena 
47 Czaplińska, Klara   4 Czapliński 
48 Czaplińska, Liwia   5 Czapliński 
49 Czaplińska, Pola   6 Czapliński 

Died

Results 1 to 100 of 816

1 2 3 4 5 ... Next»

   Last Name, Given Name(s)    Died    Person ID   Tree 
1 Janina Ziajka  Warszawa I28 Urbaniak 
2 Ambrożkiewicz, Władysław  Warszawa P9462 Skórczyński 
3 Banachowicz, Antoni  Warszawa I24 Banachowicz-Wojda 
4 Banachowicz, Waldemar  Warszawa I17 Banachowicz-Wojda 
5 Bednarski, Roman  Warszawa I36 Burda 
6 Blank, Andrzej  Warszawa I355 Mizerny 
7 BORUCKA, Stanisława WRZESIŃSKA  Warszawa I156 Mikołajczyk_Eliza 
8 Bregier(Brejer), Feliks  Warszawa I500288 Księski 
9 Domański, Roman Stefan  Warszawa I60 Lerczyńska - Sywanicz 
10 Garbarski, Zbigniew   I29 Więch 
11 Glogier, Marianna  Warszawa I117 Budziszewska 
12 Haberman, Anna  Warszawa I845 Wieszyński 
13 HERNIK, Tadeusz  (30.10.1987)Warszawa I652 Hernik Andrzej 
14 Juczas, Stanisława  Warszawa I20 Wittmeyer 
15 Keller, Karol  Warszawa I106 Grzelakowski 
16 Kowalczyk, Ewa  (02.01.2015)Warszawa I363 Hernik Andrzej 
17 Kowalska, Raja Czernowa  Yes, date unknownWarszawa I49 Kowalski Julian 
18 Kowalski, Andrzej Włodzimierz  Warszawa I500332 Księski 
19 Kowalski, Tadeusz  Yes, date unknownWarszawa I34 Kowalski Julian 
20 Kołaczkiewicz, NN  Yes, date unknownWarszawa I42 Szczepańska-Baranowska 
21 Kołaczkiewicz, NN  Yes, date unknownWarszawa I43 Szczepańska-Baranowska 
22 Kołakowska, Adela  Warszawa I510267 Nalborczyk-Wieliczko 
23 Kołakowska, Marianna  Warszawa I510268 Nalborczyk-Wieliczko 
24 Krajewski, Tadeusz  Warszawa I585 Syski 
25 Krajewski, Tadeusz  Warszawa I178 Syski 
26 Kucharski, Andrzej  Warszawa I119 Szatkowscy&Wiśniewscy&Kucharscy 
27 Kucz zd. Domańska, Stanisława  Warszawa I22 Lerczyńska - Sywanicz 
28 Kukuła, Ryszard  Yes, date unknownWarszawa 56 Olszańska 
29 Macewicz, Eugenia  Warszawa I22 Burda 
30 Majewska, Elżbieta  Warszawa I131 Szczepanik Jakub 
31 Majewski, Adam  Warszawa I19 Wolska 
32 Marczyński, Stanisław  2 JulWarszawa I13 Kuczyńska 
33 Naczulski, Stefan  28 Oct1985Warszawa I500005 Mossakowski 
34 Niemczyk, Zofia  Warszawa I111 Niedziółka 
35 Pęksa, Zygmunt  Warszawa I42 Burda 
36 Pięta, Zofia  Warszawa I130 Kruszyński Leszek 
37 popławska, Małgorzata Hanka  Warszawa I500067 Grabowski 
38 Przygoda, Krystyna  Yes, date unknownWarszawa I1 Widłaszewski 
39 Ruczkowski, Jan  Warszawa I162 Kruszyński Leszek 
40 Rudzka, Antonina  Warszawa I866 Wieszyński 
41 Sawczuk, Roman  Warszawa I297 Mizerny 
42 Sobolewski, Grzegorz  Warszawa 15 Marchewka Robeet 
43 Sobolewski, Roman  Warszawa 12 Marchewka Robeet 
44 Staszek, Krystyn  04 13 2013Warszawa I2 Ford 
45 Strzałkowska, Marianna  Warszawa I884 Wieszyński 
46 Szota, Seweryn  Warszawa 19 Marchewka Robeet 
47 Szotowski, Sławomir  Warszawa 83860047 Szotowska 
48 Słomiana, Helena  Warszawa I91 GórskiR 
49 Słomiana, Rozalia  Warszawa I89 GórskiR 
50 Słomiana, Stanisława  Warszawa I88 GórskiR 
51 Słońska, Alicja  Warszawa I23 Burda 
52 Słoński, Wirgiliusz  Warszawa I21 Burda 
53 Tyszkiewicz, Barbara  Warszawa I101 Tyszkiewicz 
54 Tyszkiewicz, Rozalia  nnWarszawa I74 Tyszkiewicz 
55 Wittmeyer, Janina  Warszawa I17 Wittmeyer 
56 Wittmeyer, Tadeusz  Warszawa I7 Wittmeyer 
57 Wołkowicka, Maria  Warszawa P9468 Skórczyński 
58 Żebrowska, Antonina  Warszawa I62 Pacholak 
59 Żebrowska, Jadwiga  Warszawa I63 Pacholak 
60 Ziętecka, Cecylia Krystyna Krystkiewicz  Warszawa 16 Waluszko 
61 Puterman, Janina  1995-02-01Warszawa I220 Mizerny 
62 Kryszkiewicz, Roman  1923 Dec 02Warszawa I216 Mizerny 
63 Dulski z Dulska h. Przeginia, Jan  28 Mar 1590Warszawa I10413 Buzalski 
64 ks. Radziwi, Maria Urszula  23 Feb 1822Warszawa I4795 Buzalski 
65 ks. Radziwi, Maria Urszula  23 Feb 1822Warszawa I9880 Buzalski 
66 Skalińska, Marianna  2 Jan 1823Warszawa I124 Lerczyńska - Sywanicz 
67 Meltzer, Franciszek  21 Mar 1823Warszawa I120 Lerczyńska - Sywanicz 
68 Łazowski, Alfons Franciszek  Mar 1826Warszawa I119 Lerczyńska - Sywanicz 
69 Ciborowska, Franciszka  26 Sep 1826Warszawa I879 Wieszyński 
70 Żarnowska, Zofia  14 Feb 1828Warszawa I790 Wieszyński 
71 Lechotycki, Aleksander Jakób  2 Aug 1829Warszawa I2571 Wieszyński 
72 Skowroński, Ignacy Kazimierz  4 Sep 1829Warszawa I875 Wieszyński 
73 Skroński, Teofil Jan  7 Feb 1830Warszawa I4744 Wieszyński 
74 Kołaczkiewicz, Jan  1832Warszawa I30 Szczepańska-Baranowska 
75 Kołaczkiewicz, Katarzyna  1832Warszawa I31 Szczepańska-Baranowska 
76 Andrzej  9 Jan 1832Warszawa I8623 Buzalski 
77 Brzezi, Anna  16 Mar 1832Warszawa I8624 Buzalski 
78 Skowroński, Jan  17 Jun 1835Warszawa I870 Wieszyński 
79 Lechotycki, Feliks Antoni  7 Nov 1835Warszawa I780 Wieszyński 
80 Prusińska, Franciszka Józefa Stasiakowska  1836Warszawa I492 Stasiakowski 
81 Kołaczkiewicz, Jan  15 Jul 1836Warszawa I20 Szczepańska-Baranowska 
82 Osękowska, Julianna  10 Sep 1836Warszawa I118 Lerczyńska - Sywanicz 
83 Lechotycka, Marianna  12 Nov 1836Warszawa I779 Wieszyński 
84 Lechotycki, Franciszek Xawery  13 Jun 1839Warszawa I778 Wieszyński 
85 Lechotycka, Antonina Agnieszka  21 Jan 1840Warszawa I777 Wieszyński 
86 Drevs, Józefa  25 Feb 1840Warszawa  I660 Stasiakowski 
87 Multanowski, Józef  15 Mar 1841Warszawa I61 Szczepańska-Baranowska 
88 Skowroński, Augustyn  16 Mar 1841Warszawa I833 Wieszyński 
89 Kozański, Jan  17 Jan 1842Warszawa I706 Wieszyński 
90 Lechotycki, Ignacy Jan  17 Aug 1843Warszawa I774 Wieszyński 
91 Wirgileusz, Marcin  25 Dec 1843Warszawa I167 Czerniawski Tadeusz 
92 Łapczyński, Bonifacy  1846Warszawa I2371 Szewczyk Maciej 
93 Multanowski, Wincenty Antoni  1847Warszawa I71 Szczepańska-Baranowska 
94 Wachowski, August  6 Feb 1847Warszawa I147 Czerniawski Tadeusz 
95 Kaczorowski, Jakub  1848Warszawa I138 Stasiakowski 
96 Kołaczkiewicz, Piotr  1848Warszawa I25 Szczepańska-Baranowska 
97 Wiśniewska, Zofia  1848Warszawa I711 Wieszyński 
98 Maliszewska, Marcjanna  12 Aug 1849Warszawa I883 Wieszyński 
99 Młodziejewski, Józef  18 Nov 1850Warszawa I2601 Wieszyński 
100 Kanton, Karol  Bef 1851Warszawa I145 Czerniawski Tadeusz 

1 2 3 4 5 ... Next»



Buried

Results 1 to 62 of 62

   Last Name, Given Name(s)    Buried    Person ID   Tree 
1 Janina Ziajka  Warszawa I28 Urbaniak 
2 Wacław  Warszawa I1015 Pyter 
3 Bielińska, Hanna Biernacka  Warszawa I11 Prałat Paweł Piotr 
4 Biernacka, Halina Madejczyk  Warszawa I4 Prałat Paweł Piotr 
5 Biernacka, Jadwiga Biernacka  Warszawa I9 Prałat Paweł Piotr 
6 Biernacka, Stanisława Biernacka  Warszawa I8 Prałat Paweł Piotr 
7 Biernacki, Ignacy  Warszawa I6 Prałat Paweł Piotr 
8 Biernacki, Janusz  Warszawa I3 Prałat Paweł Piotr 
9 Culepa, Krystyna  Warszawa I500290 Kamieniak-Drozdziak 
10 Dąbrowska, Franciszka Figielska  Warszawa I34 Lefler 
11 Gomułka, Maria Aleksandra Stein  Yes, date unknownWarszawa I16 Gomułka Krystyna 
12 Góralska, Stanisława  Warszawa I1621 rowińska 
13 Górska, Halina Rojewska  Warszawa B6 Łykowska 
14 Kęcik, Janina  Warszawa I968 Pyter 
15 Kiewel, Władysława  Warszawa I500201 Bakoński 
16 Kisielewska, Joanna  Warszawa I1654 rowińska 
17 Kordzinski, Kazimierz  Warszawa I502848 Sionko 
18 Kozłowski, Stanisław  Warszawa I43 Zubelewicz - Dembowska 
19 Lis, Zofia  Warszawa I500099 Grabowski 
20 Majewski, Adam  Warszawa I19 Wolska 
21 Meltzer, Franciszek  Warszawa I120 Lerczyńska - Sywanicz 
22 Michel, Stanisław  Warszawa I53 Zubelewicz - Dembowska 
23 Michel, Wiesław  Warszawa I52 Zubelewicz - Dembowska 
24 MIKOŁAJCZYK, Franciszek Adam  Warszawa I45 Mikołajczyk_Eliza 
25 Paszkiewicz (Paskiewicz), Maryanna (Maria?) Dzięgielewska (Dziengielewska)  Warszawa I64 Banachowicz-Wojda 
26 Pawlicka, Marianna Majewska  Warszawa I14 Wolska 
27 Pawlicki, Jan  Warszawa I26 Wolska 
28 Popielarski, Czesław  Warszawa I1016 Pyter 
29 popławska, Małgorzata Hanka  Warszawa I500067 Grabowski 
30 Rybarczyk Świderska, Agnieszka Kulik  Warszawa I500236 Czerska 
31 Siedlanowska, Helena  Warszawa I403 Wieszyński 
32 Sobolewska, Helena Wiśniewska  Warszawa 13 Marchewka Robeet 
33 Sobolewski, Grzegorz  Warszawa 15 Marchewka Robeet 
34 Sobolewski, Władysław  Warszawa 14 Marchewka Robeet 
35 Sowinska-Kordzinska, Maria  Warszawa I502840 Sionko 
36 Spólny, Franciszek  Warszawa I500098 Grabowski 
37 Staszewska, Franciszka  Warszawa I158 Stalewski 
38 Staszewski, Roman  Warszawa I171 Stalewski 
39 Stolarska, Halina Ferenc  Yes, date unknownWarszawa I12 Kurzyńska 
40 Stolarski, Franciszek  Yes, date unknownWarszawa I11 Kurzyńska 
41 Sudlitz, Antoni Jakub  Yes, date unknownWarszawa I9 Sudlitz 
42 Szemplińska, Wanda  Warszawa I1668 rowińska 
43 Szemplińska, Wiesława  Warszawa I1614 rowińska 
44 Szempliński, Stanisław  Warszawa I1656 rowińska 
45 Szempliński, Wacław  Warszawa I1660 rowińska 
46 Szota, Seweryn  Warszawa 19 Marchewka Robeet 
47 Tchorek, Andrzej  Warszawa I500553 Pietrek 
48 Tchorek, Dariusz  Warszawa I500556 Pietrek 
49 Tchorek, Krzysztof  Warszawa I500554 Pietrek 
50 Tchorek, Mieczysław  Warszawa I500550 Pietrek 
51 Wilk, Jadwiga  Warszawa I500244 Bakoński 
52 Woźniak, Aleksander  Warszawa I171 Woźniak Marek 
53 Żółkowski, Adam Zbigniew  Warszawa I67 Kowalski Julian 
54 Kuczyński, Adam  19 Nov 1903Warszawa I16 Słowik Monika 
55 Kuczyński, Stanisław  28 May 1923Warszawa I8 Słowik Monika 
56 Matyjak, Lucyna Glogier  1940Warszawa I105 Budziszewska 
57 Stalewski, Jan  17 Aug 1965Warszawa I248 Stalewski 
58 Stalewska, Stanisława  06 Aug 1979Warszawa I249 Stalewski 
59 Milik, Genowefa  22 Aug 1980Warszawa I190 Milik 
60 Wineberg, Helena Witte  1981Warszawa I7 Sudlitz 
61 Barbolewska, Ewa Stalewska  27 Nov 2000Warszawa I250 Stalewski 
62 Zachert-Okrzanowska, Bogna  7 Jul 2017Warszawa I47 Kuczyńska 

Absolutorium

Results 1 to 2 of 2

   Last Name, Given Name(s)    Absolutorium    Person ID   Tree 
1 Damsz, Jerzy  1936Warszawa P1070 Mantvydas 
2 Remiszewska, Irena Teresa  1951Warszawa P1044 Mantvydas 

School

Results 1 to 13 of 13

   Last Name, Given Name(s)    School    Person ID   Tree 
1 DOMAŃSKA, ELŻBIETA Henryka   I500335 Tomczak M. 
2 Siemaszko, Andrzej  Warszawa I292 Stasiakowski 
3 Stasiakowska, Zofia Janina Jabłońska   I8 Stasiakowski 
4 Stasiakowska, Osuchowska, Aniela Iwonka Omiecka  Warszawa I3 Stasiakowski 
5 Stasiakowski, Andrzej Julian  Warszawa I2 Stasiakowski 
6 Stasiakowski, Wojciech Janusz   I1 Stasiakowski 
7 Waskowa, Eufrozyna  Warszawa 211569600 Różański_Maciej 
8 Jadachowski, Boleslaw Pawel  to 2 Feb 1929Warszawa 211569706 Różański_Maciej 
9 Sułek, Jarosław   I500003 Sułek Jarosław 
10 Tusiński, Edward Mariusz   I11225 Tuszynski 
11 Talipska, Małgorzata   I51 Talipska 
12 Talipska, Małgorzata   P107 Skórczyński 
13 Tokarska, Edyta   I500541 Sułek Jarosław 

Rebellion

Results 1 to 2 of 2

   Last Name, Given Name(s)    Rebellion    Person ID   Tree 
1 MACIEJEWSKI, Antoni  Warszawa I103 Mikołajczyk_Eliza 
2 MIKOŁAJCZYK, Władysława PIELACH  Warszawa I8 Mikołajczyk_Eliza 

Spis ludności

Results 1 to 1 of 1

   Last Name, Given Name(s)    Spis ludności    Person ID   Tree 
1 Kanton, Roman  1858Warszawa I126 Czerniawski Tadeusz 

Wojskowe odznaczenie

Results 1 to 1 of 1

   Last Name, Given Name(s)    Wojskowe odznaczenie    Person ID   Tree 
1 Kompiński, Sylwester  12.Jan.1991Warszawa 87542039 Szotowska 

Married

Results 1 to 100 of 216

1 2 3 Next»

   Family    Married    Family ID   Tree 
1 Biernat / Piotrowska  Warszawa F20 Piotrowski 
2 Boniecki / Boniecka  Warszawa 7 Czapliński 
3 Domański / Rypuła   F12 Burda 
4 Domszal /    F93 Skiba Ladyko Kuczynski 
5 Gąsiorowski / Janiszewska   F26 Niedziółka 
6 Gomułka / Gomułka   F10 Gomułka Krystyna 
7 Gronowski / Gronowska   F7 Gomułka Krystyna 
8 HAJGIEL / DOBEK   F1484 Ornoch 
9 Kaleński / Kaleńska  Warszawa F3 Kaleńscy2 
10 Kawczyński / Kawczyńska  Warszawa F3 Barańska Małgorzata 
11 Kobza / Kobza   3 Marchewka Robeet 
12 KOCZUBA V. PIETRZYKOWSKI / GÓRECKA   F1482 Ornoch 
13 KOCZUBA V. PIETRZYKOWSKI / NN   F1472 Ornoch 
14 KOCZUBA V. PIETRZYKOWSKI / ŁAZARCZYK   F1643 Ornoch 
15 Kuczynski / Wyszynska   F103 Skiba Ladyko Kuczynski 
16 Marzec / Marzec  Yes, date unknownWarszawa F32 Kózka 
17 MIKSA / BARTCZAK   F1722 Ornoch 
18 Opęchowski / Opęchowska   F42 Anuszewski 
19 ORNOCH / FIGURA  Warszawa F1650 Ornoch 
20 Ostrowski / Szotowska   118 Szotowska 
21 Pęksa / Słońska  Warszawa F11 Burda 
22 Sawicki / Kuczynska (Sawicka)   F105 Skiba Ladyko Kuczynski 
23 Sieradzan / Sójecka  Warszawa F36 Sieradzan 
24 SOBKÓW / SOBKÓW   F113 Miądowicz 
25 Sobolewski / Sobolewska  Warszawa 4 Marchewka Robeet 
26 Sokolowski / Sokolowska   F7 Bisaga 
27 Stolarski / Stolarska  Yes, date unknownWarszawa F5 Kurzyńska 
28 Szota / Szota  Warszawa 5 Marchewka Robeet 
29 Tetela / Popławska  Warszawa F500035 Grabowski 
30 Waluszko / Waluszko  Warszawa 12 Waluszko 
31 Wittmeyer /    7 Wittmeyer 
32 Wittmeyer /    8 Wittmeyer 
33 Puterman / Puterman  1942-04-11Warszawa F137 Mizerny 
34 Kryszkiewicz / Kryszkiewicz  1907-07-20Warszawa F133 Mizerny 
35 Sieradzan / Sieradzan  17.11.1846.Warszawa F9 Sieradzan 
36 Wirgileusz / Kulesza  1802Warszawa F82 Czerniawski Tadeusz 
37 Thieme / Milkohn  Abt 1817Warszawa F1415 Buzalski 
38 Thieme / Milkohn  Abt 1817Warszawa F3274 Buzalski 
39 Kołaczkiewicz / Kołaczkiewicz  23 Aug 1821Warszawa  F11 Szczepańska-Baranowska 
40 Łazowski / Osękowska  9 Jul 1825Warszawa F30 Lerczyńska - Sywanicz 
41 Matyjasiak / Boratyńska  1826Warszawa F1897 Szewczyk Maciej 
42 Stuhl / Metzger  18 Feb 1830Warszawa F61 Metzger 
43 Dąbrowski / Dąbrowska  9 Sep 1832Warszawa F281 Stasiakowski 
44 Kołaczkiewicz / Kołaczkiewicz  Abt 1841Warszawa F13 Szczepańska-Baranowska 
45 Cyra / Sowi  1848Warszawa F132 Stęplowska 
46 Świderski / Wirgileusz  5 Sep 1848Warszawa F56 Czerniawski Tadeusz 
47 Kanton / Wachowska  2 Oct 1851Warszawa F46 Czerniawski Tadeusz 
48 Schmydt / Schmydt  1852Warszawa F46 Stasiakowski 
49 Multanowski / Multanowska  13 Jan 1852Warszawa F27 Szczepańska-Baranowska 
50 Zaczkiewicz / Zaczkiewicz  25 Jan 1853Warszawa F4 Słowik Monika 
51 Porębski / Dębska  1857Warszawa F1371 Szewczyk Maciej 
52 Omiecki / Schultz  10 paź. 1858Warszawa F500026 Wróblewska Elżbieta 
53 Zaczkiewicz / Zaczkiewicz  1 Nov 1860Warszawa F16 Słowik Monika 
54 Wadlewski / Wadlewska  1861Warszawa F130 Stasiakowski 
55 Zaczkiewicz / Leżeńska  8 Feb 1863Warszawa F14 Słowik Monika 
56 Janowski / Janowska   F18 Szczepańska-Baranowska 
57 Harasimowicz / Thieme  1 Jun 1865Warszawa F3560 Buzalski 
58 Harasimowicz / Thieme  1 Jun 1865Warszawa F1701 Buzalski 
59 Babczy / Zajdlicz  4 Jun 1868Warszawa F3280 Buzalski 
60 Babczy / Zajdlicz  4 Jun 1868Warszawa F1421 Buzalski 
61 Latanowicz / Latanowicz  24 Jan 1869Warszawa F262 Latanowicz 
62 Lisiecki / Cyra  1870Warszawa F131 Stęplowska 
63 Hakebeil / Szymańska  1871Warszawa F5 Mossakowski 
64 Wnuk / Dąbrowska  6 Jun 1871Warszawa F54 Czerniawski Tadeusz 
65 Kanton / Gierbisz  16 Nov 1872Warszawa F47 Czerniawski Tadeusz 
66 Kanton / Janczuk (Janczyk? Jankowska?)  5 Apr 1875Warszawa F48 Czerniawski Tadeusz 
67 Kuczyński / Kuczyńska  26 Sep 1875Warszawa F2 Słowik Monika 
68 Cudny / Cudna  7 Oct 1877Warszawa F8 Słowik Monika 
69 Olszewski / Zajdlicz  14 Jul 1878Warszawa F3222 Buzalski 
70 Olszewski / Zajdlicz  14 Jul 1878Warszawa F1363 Buzalski 
71 Kowalczyk / Omiecka  1881Warszawa F500023 Wróblewska Elżbieta 
72 Nowicki / Nowicka  1881Warszawa F188 Stasiakowski 
73 Kanton / Świderska  22 May 1881Warszawa F15 Czerniawski Tadeusz 
74 / Zajdlicz  11 Feb 1882Warszawa F3665 Buzalski 
75 / Zajdlicz  11 Feb 1882Warszawa F1806 Buzalski 
76 Juszkiewicz h. / Che  16 Oct 1882Warszawa F1737 Buzalski 
77 Juszkiewicz h. / Che  16 Oct 1882Warszawa F3596 Buzalski 
78 Szewczyk / Siniarska  1883Warszawa F788 Szewczyk Maciej 
79 / Unierzyska  12 Oct 1883Warszawa F3666 Buzalski 
80 Zajdlicz / Unierzyska  12 Oct 1883Warszawa F1807 Buzalski 
81 Dalba / Dalba  1885Warszawa F120 Stasiakowski 
82 Szewczyk / Turska  1886Warszawa F799 Szewczyk Maciej 
83 Ambrożkiewicz / Wyrożębska  3 Jul 1886Warszawa F3119 Skórczyński 
84 Jajkowski / Jajkowska  1887Warszawa F6 Widłaszewski 
85 Władyga / Władyga  1887Warszawa F189 Stasiakowski 
86 Ryszkowski / Pepłowska  24 Jan 1890Warszawa F500008 Mossakowski 
87 Multanowski / Multanowska  1892Warszawa F29 Szczepańska-Baranowska 
88 Osiecki / Wstawska vel Stawska  22 maj 1892Warszawa F3 Nalborczyk-Wieliczko 
89 Omiecki / Władyga  20 Jan 1894Warszawa F500031 Wróblewska Elżbieta 
90 Omiecki / Władyga  21 Jul 1894Warszawa F500032 Wróblewska Elżbieta 
91 Mirewicz / Garbowiecka  15 Oct 1894Warszawa F18 Niedziółka 
92 Marczewski / Mirewicz  1895Warszawa F40 Niedziółka 
93 Radzik / Radzik  21 Jul 1895Warszawa F15 Słowik Monika 
94 Zaczkiewicz / Zaczkiewicz  26 Oct 1895Warszawa F12 Słowik Monika 
95 Gogolewski / Garbowiecka  1898Warszawa F500258 Niedziółka 
96 Pobóg-Ruszkowski / Pobóg-Ruszkowska   F11 Słowik Monika 
97 Misiak / Kanton  23 Jan 1901Warszawa F16 Czerniawski Tadeusz 
98 Rabczewski / Kujawska   F23 Widłaszewski 
99 Thieme / Marynowska  9 Jun 1907Warszawa F3072 Buzalski 
100 Hakebeil / Ryszkowska  13 Oct 1907Warszawa F4 Mossakowski 

1 2 3 Next»



Divorced

Results 1 to 8 of 8

   Family    Divorced    Family ID   Tree 
1 Dunajewski / Dunajewska   F1 Dunajewski 
2 Jakubowski / Bisaga   F8 Bisaga 
3 Król / Król   F177 Szatkowscy&Wiśniewscy&Kucharscy 
4 Szota / Szota  Warszawa 5 Marchewka Robeet 
5 Wójtowicz / Wójtowicz  29 Mar 1957Warszawa F19 Wójtowicz Maciej 
6 Anuszewski / Anuszewska   F6 Anuszewski 
7 N/N / Waluszko   7 Waluszko 
8 Kasprzak / Kisielewska   F99 Kisielewski 

Engagement

Results 1 to 2 of 2

   Family    Engagement    Family ID   Tree 
1 Bakoński / Kulej   F500001 Bakoński 
2 Kurzyński / Jagłowska   F12 Kurzyńska 

Civil marriage

Results 1 to 2 of 2

   Family    Civil marriage    Family ID   Tree 
1 Piotrowski / Szelągowska   F13 Niedziółka 
2 Pukaluk / Pukaluk   F2 Pukaluk 


Quick Links

Contact Us

Webmaster Message